ZKRÁŠLUJÍCÍ NEHTOVÁ SADA

 

Kůra pro vaše nehty

 

Výrobky řady Premier na péči o ruce a nehty jsou navržené jako posilující kůra pro vaše nehty, která má zabránit tvrdnutí a lámavosti a dodává rukám a nehtům výživu a ochranu. Jsou vyrobené z přírodních minerálů obohacených přísadami z Mrtvého moře kombinované s liposomy z rostlinných výtažků, vitamíny A,E a Aloe vera, které omlazují vaši kůži.

 

Mrtvé moře

 

Nachází se na nejnižším bodě na zemi, 400 metrů pod hladinou  moře. Mrtvé moře má mimořádně vysoký obsah soli, minerálů a přírodních částic. Pro svou léčebnou sílu bylo známé už před tisíci léty.

Tento unikátní přírodní zdroj byl zpracován v laboratořích Premier Dead Sea a byly vyrobeny jedny z nejlepších přírodních přípravků na péči o kůži.

Složení Mrtvého moře je považováno za unikátní, ve srovnání s jakoukoliv jinou slanou vodou na světě

obsahuje nejvyšší úroveň magnézia, vápníku, křemene, sodíku a draslíku.

 

Olej na kutikulu obohacený minerály

 

Speciálně vytvořený výrobek, který změkčuje a upravuje kutikulu a dodává vašim nehtům pěkný tvar. Změkčuje kůži a jemně odstraňuje kutikulu okolo nehtů.  To umožní volný růst nehtů a vytvoření dokonalých tvarů. Při pravidelném použití získají vaše nehty hladkost a pevný tvar.

Použití: po vyleštění aplikujte olej na každý nehet a jemně vmasírujte.

 

Pilník na nehty

 

Na odstranění hrubých okrajů a rychlejší a jednodušší vytvarování nehtů.

 

Krém na ruce a tělo

 

Tento lehký lotion se velice snadno vstřebává, umožňuje kůži dýchat a zanechává ji neodolatelně něžnou a vláčnou. Jeho luxusní složení je obohaceno minerály z Mrtvého moře a výtažky z bylin. Ve spojení s olejem na kutikulu zlepšuje pružnost nehtů a omezuje lámavost a loupání.

Použití: vmasírujte do kůže po koupeli i během dne dle potřeby.

 

Leštící kostka

 

Nové moderní leštítko vytvoří nádherný lesk na vašich nehtech a stimuluje cirkulaci krve pod nehty, což podporuje zdravý růst.

Použití: než začnete, odlakujte si nehty, umyjte si ruce a usušte.

 

První krok: modrý proužek odstraní z povrchu nehtu skvrny a rýhy. Leštěte povrch každého nehtu pohyby tam a zpět po dobu 2-3 sekund. Nehet bude hladký. Opakujte každé 4.týdny. (Nehtu je nutné dopřát dostatek času, aby znovu zesílil. Při častějším použití by došlo k jeho ztenčení.)

Druhý krok: použijte šedý proužek, leštěte každý nehet po dobu 2-3 sekund. To odstraní zbytky nerovností a stimuluje cirkulaci krve pod nehty, což podporuje zdravý růst. Opakujte každé 2.týdny podle potřeby.

Třetí krok: bílý proužek je vytvořen z hedvábí.. Leštěte každý nehet 5-10 sekund a do dosažení uspokojivého lesku.Tento proužek můžete používat dle potřeby.

 

16 dalších produktů ve stejné kategorii: