VIP Cosmetics s.r.o.  Luxusní kosmetika z Mrtvého moře 

Premier
Premier - luxusní kosmetika z Mrtvého moře

Vítejte na oficiálním webu s izraelskou kosmetikou Premier v České republice.

Kosmetika Premier má ve světě dlouholetou tradici. Veškeré produkty Premier jsou vyráběny v Izraeli, obsahují minerály a soli z Mrtvého moře a mnoho z nich získalo mezinárodní ocenění.

Filozofie výrobce kosmetiky Premier spočívá ve spojení dvou základních elementů, neuvěřitelné síly přírody a pokročilých vědeckých technologií. Když se tyto dva elementy zkombinují, vznikne kosmetika, která zlepšuje nejen kvalitu pleti, ale i celého života. Premier využívá přírodních výtažků z rostlin a minerálů z Mrtvého moře, které kombinuje s patentovanou omlazující technologií. Výsledkem je luxusní, efektivní péče o pleť, která předčí Vaše očekávání.

V sortimentu naleznete nejen přípravky, které pomohou Vaší pleti vypadat mladší a krásnější, ale i přípravky, které pomáhají zmírnit útrapy spojené s kožními nemocemi, jako je lupénka, atopický ekzém a podobně. Výtečným pomocníkem jsou též přípravky, které na základě moderních technologií dokážou bojovat s pigmentovými skvrnami vzniklými z nadměrného slunění.

Nakupujte kosmetiku Premier a staňte se zdravější, krásnější a spokojenější.

 


NjViNTA5